"İŞTE HOBİLERİMLE, DERSLERİMLE MUTLUYUM, ÜRETİYORUM,... PAYLAŞIYORUM"


Canım Öğrencim Elifnurum, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik dergi ekleri ile eğlenceli vakit geçiriyor abisiyle. Her ikisini de tebrik ediyorum. Zengin kazanımlı, keyifli oyunlarla sağlıklı ve mutlu başarılar diliyorum Elifnurum. Sayın Velim Çiğdem Hanım'a bu güzel resim paylaşımına teşekkür ederim.Canım Öğrencim Mest Talhacığım, ne güzel etkinlikler bunlar! Portakal suyun çok leziz görünüyor. Ellerine sağlık. Dengeli ve sağlıklı beslenmek için C Vitamini kaynağı portakal suyu çok gerekli. Afiyet olsun. Babanla okuma saatin oldukça verimli ve keyifli. Harikasın. "Katı, sıvı deneyinde başarılı. Sağlıklı, mutlu etkinliklerle başarılar sizlerle olsun. Sayın Velim Türkan Hanım'a bu güzel resimler için teşekkür ederim.
Canım İrem Berracığım, limonun çok güzel ve mutlu. Limonun kokusu buram buramdır. Ona iyi bakıyorsun. Sağlıklı, mutlu başarılar dilerim. Sayın Velim Gülay Hanım'a resim için teşekkür ederim.


 

Canım Öğrencim,  Ahmetciğim, Graham Bell'in ilk deneyi. Ne güzel hazırlamışsın. Sağlıklı, mutlu başarılar dilerim sana. Sayın Velim, Sultan Hanım'a bu resim için teşekkür ederim.Canım Öğrencim, Dilanurum ne güzel örgü örüyorsun. Örgü dikkat, algı, beceri, .... çok zengin kazanımlı öğrenmeler içerir. Sağlıklı, mutlu başarılar dilerim. Sayın Velim, Emine Hanım'a bu resimler için teşekkür ederim.Canım Öğrencim, Berfinciğim ne güzel çalışmalar bunlar. Ben de seni ve sınıf arkadaşlarını çok seviyorum. Rengarenk mutlu çocuklar çizmişsin. Kitap değerlendirme çalışmalarımız ile katıldın sayfamıza. Ellerine sağlık. Mutlu, sağlıklı başarılar dilerim. Bu güzel resim paylaşımı için Ağabeyin ve benim mezun olan canım öğrencim Barancığıma teşekkür ederim.Canım Öğrencim, Ahmet Egeciğim, bloklardan çok güzel bir garaj yapıp sergimize katıldın. Ne güzel bir çalışma bu tebrik ederim. Sağlıklı, mutlu başarılar dilerim. Sayın Velim Sinem Hanım'a bu resim için teşekkür ederim.
Canım Öğrencim, Doğancığım ve biricik sevgili kardeşi muhteşem kurabiyeler yapmışlar. Dengeli ve sağlıklı beslenmek için evde üretiyorlar, yardımlaşıyorlar, paylaşıyorlar. Tebrik ediyorum sizleri. Bu resimleri paylaşan Sayın Velim Beyhan Hanım'a teşekkür ediyorum.  
76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret145428
Duyurular
Hava Durumu
Takvim
Saat
Site Haritası