"İŞTE, HOBİLERİMLE, DERSLERİMLE MUTLUYUM, ÜRETİYORUM,..., PAYLAŞIYORUM!"
"İŞTE, HOBİLERİMLE, DERSLERİMLE MUTLUYUM, ÜRETİYORUM,..., PAYLAŞIYORUM!"Aferin Ahmet Egeciğim, kendi üretimin olan cipslerin çok muhteşem görünüyor. Afiyet olsun. Keyifli başarılar dilerim.
Aferin Dilanurum, çok güzel çizimler. Güvercininde hareketi çok güzel resmetmişsin. Ördeğin renkleri çok uyumlu. Civcivin çok sevimli. Keyifli başarılar dilerim.

Aferin Elifnurum, akıl ve zeka oyunlarından reversi oynuyorsun ailenle. Reversi, çok güzel bir streteji oyunudur. 8X8=64 karede oynanan zengin kazanımları olan bir oyundur. Dar açı, geniş açı, dik açı, doğru açı, tam açı, renkler, diyagoneller,... vs. görsel, mantıksal ve çoklu zekayı geliştiren geometri içerikli bir oyundur. "Babamı hep yeniyorum" diyorsun. Bol stratejili, keyifli başarılar diliyorum sana. Bu resmi ileten Sayın Velim, Çiğdem Bayrak'a teşekkür ederim. Mutlu başarılar dilerim.

Aferin Berrin Elacığım, ne güzel etkinlikler yapmışsın. "EBA Bilgisayar Sistemindeki sınıf sayfamızda verdiğim özgür güvercinin kanatlarını, uçuşunu çok güzel çizmişsin. Civcivin rengi çok sevimli. Ördek de çok tatlı. Ders tekrarınla konuları çok iyi kavrıyorsun. Keyifli başarılar dilerim. Bu resmi paylaşan Sayın Velim, Fatma Irk'a teşekkür ederim. Mutlu başarılar dilerim.


Aferin Metehanım, "Mimar Sinan" Hikaye Kitabından sonra yaptığın bu çalışman çok güzel olmuş. Keyifli başarılar dilerim. Bu resmi ileten Sayın Velim Fatma Er'e teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.

       

Aferin Ayazcığım, "EBA TV" izledin, ne güzel tekrarlar yapıyorsun Ceylin Toprakcığımla. Keyifli başarılar dilerim sana, Sayın Velim Merve Pekcan'a, Zehra Karakoç'a bu resi ilettikleri için teşekkür ederim. Mutlu başarılar diliyorum.

Aferin Mesut Talhacığım, EBA TV konularımızı izledin. Tamamlayıcı çalışmalar etkinliğin muhteşem. Kardeşine çok güzel örnek olmuşsun. Çok mutlu oldum. Kıyafet katlama etkinliğiyle tertip düzen çalışman harika. Keyifli başarılar dilerim. Bu resimleri paylaşan Sayın Velim Türkan Hanım'a teşekkür ederim. Mutlu başarılar dilerim.
Aferin Rüyacığım sana, resmin muhteşem, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat çekmişsin, tebrik ederim seni. Ailece akıl ve zeka oyunları oynayarak sporun önemini ifade ettin. Çok güzel bir etkinlik. Keyifli, başarılar dilerim sana. Bu resmi paylaşan Sayın Velim, Esra Tanrıverdi'ye teşekkür ederim. Mutlu başarılar dilerim.
Aferin, Ceylin Toprakcığım, ne güzel çalışıyorsun, keyifli başarılar dilerim sana. Bu resmi paylaşan Sayın Velim Zehra Karakoç'a teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.

"İŞTE, HOBİLERİMLE, DERSLERİMLE MUTLUYUM, ÜRETİYORUM,..., PAYLAŞIYORUM!"Aferin, Göktuğ Efem, ne güzel çalışmalar yapmışsın. Sanat, zeka oyunları, yaratıcılık,... yaptığın etkinlikleri çok beğendim. Derslerinin yanında hobilerinle uğraşman çok güzel. Keyifli başarılar dilerim sana. 
Aferin, Alminam seninle iftihar ediyorum, tüm çalışmalarında neşeli mutlu, üretken günler dilerim canım kızım.
Bu güzel resimleri paylaşan Sayın Velim, Sakine Çakmak'a teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.Aferin, Ahmet Egem, ne güzel etkinlikler yapıyorsun. Dedenle ilgilenmen beni çok mutlu etti. Mehmet Fadıl Bey, sizi iyi gördüm. Maşallah size. Allah şifa versin! Ahmet Ege dedene iyi bak. Bu arada kuşların muhteşem. Onlara iyi bakmışsın. Bravo sana. Keyifli başarılar diliyorum sana. Bu güzel resimleri paylaşan, bu mutluluğun mimarı, Sayın Velim Sinem Yılmaz'a teşekkür ederim, mutlu başarılar diliyorum.
 
Aferin Alihanım, ne güzel çalışmalar, çok beğendim tüm çalışmalarını, Deney ve Gözlem Dosyana kaydettin bitkini yetiştirirken  gözlemlerini, bereketi bol olsun! Keyifli başarılar dilerim. Bu resimleri paylaşan Sayın Velim Derya Hanım'a teşekkür ederim. Mutlu başarılar dilerim.
Aferin, Mediha Ecemim, ne güzel büyümüş, Deney ve Gözlem Dosya'na işledin, onları, bunları görmekten çok mutlu oldum. Keyifli başarılar dilerim sana. Bu güzel paylaşım resimlerini ileten Sayın Velim Yasemin Eryıldız'a teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.


Aferin Mehmet Eymenim, ne güzel ayraçlar bunlar. Hikaye kitaplarının arasında muhteşem olacaklar. Ellerine sağlık. Keyifli başarılar dilerim sana. Bu güzel paylaşımı ileten Sayın Velim, Hülya Canan'a teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.Aferin, Ahmetim, ne güzel ifade etmişsin, yaptığın resmi çok beğendim, keyifli başarılar dilerim. Bu paylaşımı ileten Sayın Velim, Sultan Tekeli'ye teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.
Aferin Betülüm, resmin ve icadını, tasarımını çok beğendim, keyifli, başarılı çalışmalar diliyorum. Bu paylaşmını ileten Sayın Velim Şefika Kaya'ya teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.Aferin, Emrullahım, ektiğin bitki güzel görünüyor. Emeğine değecek, Deney Gözlem Dosya'na istediğim gibi kaydetmişsin,  çok beğendim. Sonuç ve gözlemlerini görmek için ben de sabırsızlanıyorum. Bereketli olsun! Keyifli başarılar dilerim sana. Bu güzel resimler ve paylaşım için Değerli Velim, Birsen Kiraz'a teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim.
Aferin Keremim, benim için yaptığın resmini çok beğendim. Keyifli, başarılar dilerim sana. Bu güzel paylaşım için Değerli Velim, Esra Örs'e teşekkür ederim, mutlu başarılar dilerim."İŞTE, HOBİLERİMLE, DERSLERMLE MUTLUYUM, ÜRETİYORUM,..., PAYLAŞIYORUM!"
  
268 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret145426
Duyurular
Hava Durumu
Takvim
Saat
Site Haritası