VELİ TOPLANTISINDA ALINAN KARARLARIMIZ HK.
                Değerli Velilerim ve Sevgili Öğrencilerim,

          (!!!)                  ----   Pazartesi günleriü Beden, Oyun ve Fiziki Etkinlikler dersi nedeniyle sınıf beden eğitimi kıyafeti giyilecektir.
          KIZLAR                                              ERKEKLER
---   Beyaz spor ayakkabı                 ---   beyaz spor ayakkabı
---   Siyah tayt                               ---   Siyah; koyu renk eşofman
---   Sınıf logolu beyaz tişört;           ---   Sınıf logolu beyaz tişört;
       içine beyaz uzun kollu penye...        içine beyaz uzun kollu lakos vb
---   2 küçük havlu                          ---   2 küçük havlu
---   Şapka                                     ---   Şapka


        (!!!)                      ----   Düzeye uygun her hafta en az beş kitap okuyacak, anlatacak. Her hafta velisine kitap okuma çizelgesini imzalatarak       (!)  cuma günü öğretmene gösterecek, anlatabilecek.
        (!!!)                      ----    Yapay Zekayı bilim ve teknoloji haftası kutlama etkinliklerimizde ve bundan sonraki derslerinde düzeylerine uygun olarak derslerinde, yaşamlarında, Yapay Zekanının nerelerde kullanıldığını, şimdiki gelişmeleri, evrensel bilimin ışıklarında erdemlerin yapay zekaya etkilerini araştırıp, inceleyip tartışmaları, afiş, yazı, ..... sunum hazırlayacaklar. 

        (!!!)                      ----   Öğrendiği konuları mutlaka evde tekrar ederek pekiştirecek. Varsa tamamlayıcı çalışmalar üzerinde çalışacak.

        (!!!)                      ----    Ders kitapları, resim defteri, müzik defteri, melodikası, fülütü, Türkçe sözlüğü, Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü, Türkçe Yazım kılavuzu   mutlaka sınıf dolabında bulunacak.   Eksiklerini tamamlamak için eve götürdüğünde tekrar okulda dolabında bulunmasını sağlayacak.

        (!!!)                      ----    En az 2 kurşun kalem, kırmızı kalem, yumuşak silgi,        kuru boyaları,  Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik defterleri her gün çantasında olacak.
   
       (!!!)                        ----   Kitapları, defterleri şeffaf kaplıklı, etiketli olacak.

       (!!!)                        ----  Beslenme listesine uygun besin konulmasını, suluklarının kontrol edilerek gönderilmesini, ıslak mendil, bez peçete, çatal, plastik tabak konulmasını önemle rica ederim.

       (!!!)                        ----   Veli görüşme saati salı günleri 9:30 - 10:10 arasında yapılmaktedır.
                                      Okulumuz öğretmenler kurulu kararları, öğrencilerimizin güvenliği, ... nedenleri ile görüşme saatine uyulması elzemdir.

       (!!!)                        ---- Belirli gün ve haftaları sınıf sitesinden takip edip, düzeye uygun sunum, şiir, afiş, resim, yazı  vb. hazırlayacak. Sunum yapacak ve sınıf panosunu arkadaşlarıyla  hazırlayacak.

       Gerek ders işlenirken, gerekse etkinliklerde  öğrencilerimizin  ders araç gereçleri ve materyallerinin tam olması gerkmektedir.

        Öğrencilerimizin okula geliş ve çıkış saatlerine uygun davranması, devamsızlık yapan öğrenciler için eve gönderilen formların imzalanıp çıtçıtlı dosyasında bulundurulması, öğrencinin öğretmene mutlaka teslim etmesi 
gerekmektedir.
        
         (!!!)  Okulumuzda Hayat Boyu Öğrenme kapsamında açılacak olan kurslar için eve gönderdiğimiz formların doldurularak çıtçıtlı dosyaya konulup öğrencilerimiz öğretmene teslim edecekler.

         (!!!)   Okul kıyafet kurallarına uygun öğrencilerin gönderilmesini, 
         (!!!)   Örencilerin sabah kahevaltısı yapmalarının sağlanmasını,
         (!!!)   2. dönem 1. veli toplantısında alınan kararlara uygun davranılması konusunda özen ve önemin gösterilmesini ehemmiyetle rica ederim.

         Başarı öğrenci, veli, öğretmen işbirliği, iletişim  ve  dayanışması ile mümkündür. Bu konudaki azim, çaba, işbirliği, dayanışma, .... için şimdiden teşekkür ederim.


                                                                EMİNE ŞENOL
                                                         2/G SINIF ÖĞRETMENİ
  
95 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret116375
Duyurular
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Takvim
Saat
Site Haritası