1/G SINIFININ MUHTEŞEM MİNİ SERGİLERİ
Değerli Velilerim ve Sevgili Öğrencilerim,

1/G Sınıfı Çalışkan Arılarımız, "Tutum Yatırım, Yerli Malı Haftası" kutlamalarını sınıfta dövizleri ile sundular. Konu ile ilgili şiirlerini, anlatımlarını yaptılar. Ankara'da kar yok ama "Oyuncağımı kendim Hazırlıyorum" sınıf projemizle;
Ankara kedileri yaptılar. Ankara'da kar yok ama biz "KARDAN ADAM OYUNCAKLARIMIZI" yapıyoruz dediler. Oyuncakllarını online çalışmalarımızla kendileri yaptılar. Ankara'da karı oyuncakları ile karşılayacaklar. "Dengeli Beslenme" konulu resimlerini bizzat sınıfımızda yaptılar. Muhteşem mini sergilerini okulumuzda sergilediler. Velileri ile birlikte hazırladıkları ülkemizin değişik diyarlarını, yörelerini içeren yemeklerini, meyve ve sebzelerini açık büfe ile tattılar, birbirlerine ikram ettiler. Sergi kokteylinde görev aidılar. İdarecilerimiz, öğretmenleri, okul aile birliğine, velilerine, öğrencilerine görüşlerini kaydettirdiler.
 
Çalışkan Arılarım olan Sevgili 1/G Sınıfı Öğrencilerimi tebrik ediyorum. Yanımızda olan, sergimize katılımları ile şereflendiren, İdarecilerimize, öğretmen arkadaşlarıma, Okul Aile Birliğimizin Üyelerine, Değerli velilerime,  okul öğrencilerimize, mezun öğrencilerime teşekkür ediyorum. Öğrencilerimin başarılarının azim, yılmaz irade içeren gayretlerinin devamını diler başarılarının daim olmasını dilerim. Sevgiler.

                                                              EMİNE ŞENOL
                                                    UZMAN SINIF ÖĞRETMENİ
                                                               1/G SINIFI

----- Resimler fotoğraflar bölümüne tarafımdan yüklenmektedir. Mutlu seyirler dilerim.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
107 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret93027
Duyurular
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 19° 9°
Takvim
Saat
Site Haritası